هاست ایران | سرویس های متنوع میزبانی وب

سرویس های میزبانی در ایران متناسب کسانی هستند که میخواهند داده های خود را در سرورهای ملی ذخیره کرده و این امر برای آن ها حائز اهمیت میباشد.

هاست لینوکس استاندارد

هاست لینوکس استاندارد ایران دارای امکانات و قابلیت های فراوانی برای کاربرانیست که میخواهند با خیالت راحت کیفیت خوبی را در خدمات میزبانی وب تجربه کنند. این سرویس دارای پینگ عالی می باشد. همچنین استفاده از وب سرور لایت اسپید سرعت و پایداری بسیار خوبی را برای سرویس هاست لینوکس استاندارد ایران آرشاتک فراهم آورده است. سرویس هاست دایرکت ادمین ایران آرشاتک بر روی سرورهای لینوکسی نصب و به صورت بهینه کانفیگ شده است که امنیت بالایی را به ارمغان می آورد.  استفاده از پلن های میزبانی وب لینوکس ایران به تمامی کاربرانی که آپتایم بالای وب سایت و امنیت و سرعت مناسب و سریعترین پینگ و کیفیت و قیمت و همچنین سرویس ایمیل پایدار را انتظار دارند مناسب می باشد.

 

هاست لینوکس پربازدید

هاست لینوکس پربازدید(حرفه ای) ایران، تامین کننده قابلیت های سطح بالا و حرفه ای در زمینه امنیت، سرعت، پایداری، پینگ عالی بوده که موجب میشود شما با خیال آسوده و به دور از خطر تحریم ها به کسب و کار آنلاین خود با برترین کیفیت بپردازید. استفاده از پلن های میزبانی وب لینوکس ایران به تمامی کاربرانی که آپتایم بالای وب سایت و امنیت و سرعت مناسب و سریعترین پینگ و کیفیت و قیمت و همچنین سرویس ایمیل پایدار را انتظار دارند و کسب و کاری با بازدید روزانه بالا راه اندازی کرده اند توصیه میشود. تفاوت این سرویس با سرویس استاندارد ایران تخصیص مابع بیشتر به سرویس شماست که موجب افزایش کیفیت میشود.

    گواهی نامه ها