طراحی انواع وب سایت | ساده تا حرفه ای

چرا سایت؟

امروزه یکی از بسترهای اصلی زندگی هر فرد در یک جامعه رو به رشد، بستر فضای مجازی ست. از این رو داشتن یک وب سایت خوب میتواند آورده-های خوبی را برای شما داشته باشد. گسترش کسب و کار، سهولت در ارتباطات، تبلیغات کم هزینه و فراگیر، بازاریابی نامحدود و همچنین مدیریت فراگیر و اصولی، سبب میشود تا شما برای داشتن یک وب سایت اقدام نمائید. آرشاتک با بهره گیری از کارشناسان مجرب و متخصص و با پشتیبانی خوب این اطمینان را به شما میدهد که همه دستاوردهای نامبرده شده را برای شما به ارمغان بیاورد.

شما میتوانید انواع وب سایت های شخصی، شرکتی، فروشگاهی و… را در هر سطحی که بخواهید سفارش دهید.

طراحی وب سایت مبتنی بر cms

سیستم مدیریت محتوای وب (cms) در اصل یک نرم افزار می باشد که به صورت پیش فرض ساختار کلی طراحی یک وب سایت را برای توسعه-دهندگان وب فراهم نموده است. علت استفاده از cmsها به مَثَل معروف “چرخ را از اول اختراع نکنیم” باز میگردد. با توجه به اینکه شرکت های بزرگی cms ها را طراحی می کنند و در طول سالیانی که می گذرد، مورد ارزیابی امنیتی هکرهای کلاه سفید و… قرار می گیرند می توان از امنیت نسبی آن ها تا حدودی اطمینان داشت. به خصوص اگر cms انتخابی متن باز باشد این اطمینان بالاترهم میرود، چرا که که این امر موجب می شود تا خیل وسیعی از متخصصین سایبری از سراسر جهان با آسودگی بیشتری کدها را مورد ارزیابی قرار دهند.

شما میتوانید سفارشات خود را از cms های معتبر جهانی drupal، wordpress، joomla و opencart از ما بخواهید.

طراحی وب سایت اختصاصی

وب سایت اختصاصی به وب سایتی گفته می شود که طراحان وب از نقطه ی صفر آغاز به طراحی می نمایند. عده ای از مشتریان دید خوبی نسبت به طراحی سایت های مبتنی بر cms ندارند و معتقدند که تمامی پیچ و مهره های چرخ را از ابتدا ساخته و روی هم سوار کنند. معمولا افرادی که میخواهند همه چیز را از دید دیگران پنهان کنند و یا سایت خود را کاملا سفارشی و انحصاری ایجاد کنند دست به طراحی سایت های اختصاصی میزنند. 

شما مشتری عزیز می توانید انواع وب سایت های خود را که میخواهید با سیاست سایت های اختصاصی همراه باشد را از ما بخواهید.

    گواهی نامه ها