گروه آرشاتک | شرایط و قوانین

شرایط و قوانین | تعاریف

۱- مشتری: مشتریی یا خریدار کسی است که به عنوان شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به خرید و پرداخت هزینه جهت استفاده از سرویس می نماید.

۲- سرویس: هر یک از خدمات ارائه شده در وب سایت که توسط گروه ارائه شده است سرویس می باشد.

۳- پورتال کاربری: پورتال کاربری یا ناحیه کاربری به آدرس https://my.arshatech.com فضاییست که مشتری یا خریدار در آن برای بهره گیری از خدمات، ثبت نام میکند. در این بخش خریداران میتوانند با ارسال تیکت و مکاتبات الکترونیکی درخواست های خود را مطرح نمایند.

۴- تعرفه: فهرست کامل سرویس های قابل ارائه همراه با ویژگی ها، محدودیتها و قیمتها، به نحوی که مشتری کاملاً آگاه گردد.

۵- هرزنامه (SPAM): ارسال ایمیل به فردی بدون اینکه گیرنده بخواهد.

۶- دیتا سنتر: دیتاسنتر یا IDC یا Internet Data Center محل نگهداری سرورها می باشد که میتواند داخل ایران و یا خارج از ایران باشد.

۷- تحویل خدمات: ارائه اطلاعات سرویسهای مشتری و یا اعلام انجام سایر خدمات بر اساس فاکتور یا قرارداد بین مشتری و آرشاتک.

۸- منابع RAM (بر حسب مگابایت): میزان استفاده از حافظه اصلی سرور یا سرورهایی که به وب سایت مشتری سرویس میدهند؛ هنگامی که کاربران آن سایت در حال استفاده و مشاهده آن سایت می باشند.

۹- منابع CPU (بر حسب درصد): میزان استفاده از پردازنده سرور یا سرورهایی که به وب سایت مشتری سرویس میدهند؛ جهت پردازش درخواست ها وا جرای کدهای داینامیک آن سایت، نسبت به کل توان پردازنده سرور؛ هنگامی که کاربران آن سایت در حال استفاده و مشاهده آن سایت می باشند.

۱۰- فضای هاست: میزان فضایی که برای ذخیره کلیه فایلهای مشتریان، اعم از وب سایت ها، ایمیلها، پایگاه داده ها و همچنین لاگهای آنها، که توسط یک وب سایت مصرف می گردد.

۱۱- پهنای باند / ترافیک ماهیانه (برحسب گیگابایت): میزان تجمعی انتقال اطلاعات بین کاربران یک وب سایت و سرور یا سرورهای سرویس دهنده به وب سایت مشتری در یک ماه میلادی. سرویس هایی که در آن ترافیک نامحدود ارائه میشود نسبت ترافیک ۱ به ۱۰ می باشد و در صورت عدم رعایت، هر ۱ گیگ ۲۵ هزارتومان به فاکتور شما افزوده خواهد شد. این مساله فقط برای سرورهای ایران صدق میکند و در سرورهای اروپا نسبت ۱ به ۱ است و مشکلی وجود ندارد.

۱۲- بالا بودن سرور: در دسترس بودن عمومی سرور در شبکه اینترنت در حداقل 2 نقطه مختلف از دنیا، که بسته به سرویسهای مختلفی که روی یک سرور قراردارد باید پاسخ تستهای زیر مثبت باشد:

 • وب سرور: پینگ عمومی سرور یا پاسخ دهی سرور روی پورت 80 ازطریق Telnet
 • ایمیل سرور: پینگ عمومی سرور یا پاسخ دهی سرور روی پورت 25 یا 110 ازطریق Telnet
 • دیتابیس سرور: پاسخدهی سرور روی پورت MSSQL Server و MySQL

۱۳- آپ تایم (Uptime): نسبت میزان زمانی که کلیه سرویسهای سرویس دهنده به وب سایت مشتری در شبکه اینترنت بالا می باشند، به کل مدت قرارداد سرویس دهی به درصد. در صورتی که وب سایت یا برخی از سرویسها به دلیل عدم رعایت بندهای این قرارداد به حالت تعلیق درآیند در این زمان محاسبه نمی شود.

۱۴- قیمت و اعتبار آن: آن دسته از مشتریانی که که سرویس خود را بصورت آنلاین از آرشاتک تهیه می کنند، قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد.

۱۵- قیمت قراردادی: درصورتی که مشتری تمایلی به سفارش آنلاین نداشته و درخواست بستن قرارداد کتبی و فاکتور رسمی داشته باشد، سرویس موردنظر با قیمت قراردادی محاسبه می شود که قبلش باید با واحد فروش هماهنگی صورت بگیرد.

شرایط و قوانین | هویت

۱- هویت گروه: گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات آرشاتک در این توافق نامه “آرشاتک” نامیده می شود.

۲- هویت خریدار: خریدار شخصی حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران وب سایت وجود دارد و سرویسهای خریداری شده تحت حساب وی مدیریت می شوند.

*** در مورد خریداران با هویت شخص حقوقی، یک نفر نماینده تام الاختیار در پرتال کاربران معرفی می گردد. این نماینده نسبت به سرویس تهیه شده همانند خود شخص حقوقی اختیار تام دارد. وظیفه اعلام کتبی نماینده جدید در آینده بر عهده خریدار بوده و آرشاتک در صورت عدم دریافت اعلام کتبی، مسئولیتی نسبت به حقوق و عملکرد مالکیت و مسئولیت خریدار نخواهد داشت.

*** برای حفظ حقوق قانونی خریداران، کلیه خریداران موظف به ارائه اطلاعات هویتی خود شامل اسکن شناسنامه، اسکن کارت ملی برای اشخاص حقیقی و درخواست شخص حقوقی همراه با کپی روزنامه رسمی آخرین تغییرات، به آرشاتک می باشند. در صورتی که آرشاتک، هنگام تکمیل فرآیند خرید، و به جهت تسهیل و تسریع امور، اقدام به دریافت وکنترل این مدارک ننماید، پس از آن حق دریافت این مدارک همواره برای ما محفوظ بوده وبا عدم ارائه مدارک در زمان مقرر به آرشاتک، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و ضمنا عواقب اعلام ناصحیح اطلاعات، مستقیما بر عهده خریدار خواهد بود. آرشاتک مسئولیتی در قبال کنترل صحت امضاﺀ خریداران و نمایندگان آنها ندارد.

*** خریدار اذعان می نماید که کلیه اطلاعات هویتی ارائه شده و آدرسها و شماره تماس و امثالهم صحیح بوده و همواره در بروز نگه داشتن آنها در پرتال کاربران می کوشد. آرشاتک حق دارد هر زمان که نیاز به کنترل این اطلاعات داشته تصویر برابر اصل این اطلاعات را از خریدار دریافت نماید. آرشاتک حق دارد تا تکمیل اطلاعات صحیح و مستند نسبت به تعلیق سرویس اقدام نماید.

*** مالکیت سرویس و کلیه مسئولیتها و حقوق مرتبط با آن، بر عهده خریدار و یا نماینده خریدار هر یک به تنهائی می باشد.

*** در صورتی که به درخواست مشتری و در راستای کاهش هزینه و یا بهبود کیفی خدمات نگهداری و تمدید، به جای مشخصات خریدار مشخصات شرکت ارائه کننده خدمات، ثبت شده باشد همچنان مالکیت و کلیه حقوق و مسئولیتهای قانونی بر عهده خریدار خواهد بود.

شرایط و قوانین | نحوه ارتباط طرفین با یکدیگر

۱- روش ارتباطی مستند آرشاتک با خریدار، آدرس ایمیل خریدار و پاسخ به تیکت های پرتال پشتیبانی که در حساب کاربری وی در پرتال کاربران ثبت شده است، خواهد بود.

۲- روش ارتباطی مستند خریدار با آرشاتک، ثبت تیکت در پرتال پشتیبانی با دریافت شماره پیگیری تیکت خواهد بود.

۳- استفاده از ایمیل توسط خریدار برای تسهیل انجام کار مقدور است ولی روش مستند در موارد شبهه انگیز برای خریدار محسوب نمی گردد.

۴- آرشاتک مسئولیتی نسبت به تبعات و خسارات وارد بر خریداری که اطلاعات تماس تغییر یافته خود را از طرق معتبر به اطلاع ما نرسانده است ندارد.

شرایط و قوانین | تغییرات

۱- تغییرات در توافقنامه

توافقنامه استفاده از خدمات آرشاتک، تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی و توافقات مجامع بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه ما، و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، آرشاتک حق تغییرات آتی در توافقنامه را برای خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت ما در دسترس عموم خواهد بود. ضمنا آرشاتک مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را در هنگام نیاز با مراجعه به وب سایت آرشاتک و آدرس https://arshatech.com/tos کنترل نماید.

توافق نامه با تغییر در قوانین جمهوری اسلامی، و تغییر در قوانیین تجارت الکترونیک ایران ممکن است تغییر کند. با هر تغییر، مراتب به صورت email موجود در پرتال کاربران و سایر طرق مرسوم به کاربران اطلاع رسانی خواهد شد. در صورتی که کاربر پس از 1 هفته اقدام به فسخ قرار داد خود ننماید، به منزله پذیرش قوانین جدید خواهد بود.

 

۲- تغییر در تعرفه

در صورت تغییر تعرفه در حین استفاده از سرویس، خریدار در صورت تمایل به ارتقاء در سرویس فعلی خود موظف به رعایت قیمتهای جدید خواهد بود. لیکن خدمات خریداری شده با تعرفه قبلی تا پایان دوره آن ارائه می گردد.

هزینه های کارشناسی نیروی فنی و یا سایر خدماتی که در هنگام استفاده از یک سرویس اولیه خریداری شده مورد نیاز واقع می گردد تابع تعرفه روز درخواست جدید خریدار می باشد.

ارتقاﺀ سرویس میزبانی از یک سرویس به سرویس بالاتر (از همان نوع) انجام می گیرد و روش محاسبه هزینه آن به این صورت است که میزان استفاده کاربر از خدمات فعلی به صورت ماه شمار محاسبه شده و از مبلغ پرداختی وی کسر می شود، باقی مانده به عنوان اعتبار، به حساب وی افزوده خواهد شد. هزینه سرویس جدید با تعرفه های موجود در سایت از حساب کاربری وی کسر خواهد شد.

سرویسهای خریدار تنزل داده نمی شود و امکان تنزل سرویس تنها در هنگام تمدید آن قابل انجام است.

تغییرات تعرفه از طریق وب سایت منعکس شده و خریدار موظف به تبعیت از آن برای سفارشات جدید می باشد.

۳- تغییرات فنی

آرشاتک برای بهبود کیفیت خدمات حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می دهد آرشاتک موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات، از طریق وب سایت آرشاتک، پرتال کاربران یا پرتال پشتیبانی ویا ارسال خبر نامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.

هر گاه به دلیل موارد ضروری، آرشاتک امکان اطلاع رسانی را از دست بدهد و یا فوریتهای فنی وی را ناچار به این امر نماید، مسئولیتی برای اطلاع رسانی زمان ونحوه تغییرات نخواهد داشت ضمنا خریدار به ما وکالت می دهد تا در زمان مورد نیاز در جهت بهبود سطح کیفی سرویس، اقدام به انجام فعالیتهای سخت افزاری و نرم افزاری روی سرورهای اختصاصی و سرویسهای میزبانی آن نماید.

۴- تغییر مالکیت

تغییر مالکیت سرویس از طریق درخواست کتبی خریدار یا نماینده وی و یا ارسال ایمیل درخواست مذکور از طریق آدرس ایمیل موجود در حساب کاربری در پرتال کاربران انجام می گردد.

آرشاتک در راستای حفظ حقوق خریداران خود حق دارد مدارک شناسایی متقاضی تغییر مالکیت را جهت احراز هویت وی و انطباق با مشخصات مالک سرویس دریافت دارد.

آرشاتک می تواند تا زمانی که اطلاعات کافی در مورد موارد مشکوک پیدا نکرده است، اقدامی برای تغییر مالکیت یک سرویس صورت ندهد.

شرایط و قوانین | امنیت و محرمانگی

به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن، برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیطها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه آرشاتک تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال به منظور احتیاط، از خریداران می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. آرشاتک هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود، با جاهای دیگر را نمی پذیرد.

آرشاتک با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس های خود می باشد.

آرشاتک مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم افزارها و یا برنامه های مورد استفاده خریدار ندارد.

آرشاتک مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده ما بین خریدار و سرورهای خود ندارد.

آرشاتک مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور سرویسهای خریدار، توسط اشخاص ثالث ندارد.

آرشاتک موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

آرشاتک تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب آنلاین خریداران انجام می دهد. از این رو آرشاتک نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار از لحاظ نگهداری امنیت حساب خود می باشد، مسوولیتی ندارد.

شرایط و قوانین | تحویل خدمات

۱- نحوه تحویل

پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن سرویس خریداری شده، مراتب از طریق ایمیل مندرج در پروفایل و یا برگه سرویس، به خریدار اطلاع داده می شود. عدم دسترسی خریدار به آدرس ایمیل مورد نظر مانع تحویل سرویس نمی گردد.

خریدار در صورتی که در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، ایمیل مذکور را دریافت ننماید موظف است حداکثر 2 روز پس از پایان زمان تحویل مجاز بصورت کتبی وبا امضا نامه، مراتب را به بخش فروش سایت اعلام نماید.

در صورت بروز شرایط ویژه فنی و یا محدودیتهای به وجود آمده که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، آرشاتک مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس خواهد بود.

خریدار حق درخواست لغو سرویس خریداری شده، تحویل نشده را تا قبل از سپری شدن 2 برابر زمان تحویل مجاز آن سرویس نخواهد داشت. به عنوان مثال چنانچه زمان تحویل 7 روز باشد در صورت عدم تحویل، خریدار تا 14 روز مجاز به انصراف از خرید و دریافت وجه پرداختی خود نمی باشد.

آرشاتک مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از سرویس خریداری شده و تحویل شده ندارد.

سرویسهای مرتبط با دامنه ای که توسط آرشاتک ثبت و یا تمدید نشده اند و نزد ثبت کننده دیگری می باشند در هنگام پرداخت فاکتور تحویل شده فرض می گردند.

۲- حداکثر زمان تحویل

حداکثر زمان تحویل برای سرویسهای آرشاتک که با عنایت به شرایط عمومی کشور و با فرض بدترین حالات شرح ذیل است:

 • سرور اختصاصی 10 روز کاری
 • خرید نرم افزار خارجی 10 روز کاری
 • ثبت دامنه 3 روز کاری
 • سرویس میزبانی 3 روز کاری
 • راه اندازی نرم افزار 10 روز کاری

در صورت عدم انجام سفارش در محدوده حداکثر زمان تعریف شده، مشتری موظف به اعلام کتبی با امضا ذیل نامه به بخش فروش سایت و دریافت رسید ارسال می باشد.

پس از ثبت دامنه و ارائه شناسه و کلمه عبور کنترل پنل آن به خریدار، بدلیل سلب امکان نظارتی از آرشاتک، ما هیچ مسئولیتی نسبت به آن دامنه نخواهیم داشت.

در مورد ثبت دامنه های ir که می بایست توسط پژوهشگاه دانشهای بنیادی تایید و فعال گردد، با توجه به اینکه به طور کلی آرشاتک کنترلی در زمان تایید دامنه نداشته و همچنین به دلیل نقص در مدارک یا مشخصات ممکن است مدت زمان تایید دامنه به طول انجامد، زمان رزرو اولیه دامنه مبنای تحویل قرار می گیرد.

۳- تطابق با سفارش

در صورت وجود هرگونه مغایرت سرویس ارائه شده به خریدار با مشخصات سرویس، خریدار موظف است مراتب را حداکثر ظرف مدت یک هفته از تاریخ فاکتور به ما اعلام نموده و آرشاتک موظف است مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد در غیر این صورت، مسئولیت آرشاتک صرفا محدود به اصلاح سرویس پس از تاریخ اعلام خریدار و فقط تا پایان زمان سرویس مندرج در فاکتور می باشد و زمان سرویس دهی افزایش نخواهد یافت.

شرایط و قوانین | مرجع قضاوت

در صورت بروز اختلاف، جهت رفع اختلاف مشتری موظف است در ابتدا نسبت به اعلام موضوع با آرشاتک از طریق پرتال پشتیبانی اقدام نماید تا موضوع رسیدگی شود. در صورت عدم حصول نتیجه پس از 15روزکاری، مشتری می تواند به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی مراجعه نموده تا موضوع را مورد بررسی و رسیدگی قرار دهد. ضمناً مشتری و آرشاتک نظر این شورا را به عنوان حکم مرضی الطرفین پذیرفته وحق شکایت و یا درخواست حکم به سایر مراجع را نخواهد داشت.

شرایط و قوانین | فعالیت های غیر مجاز مشتری

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در ذیل موجب تعلیق سرویس می شود. آرشاتک تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. آرشاتک حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که آرشاتک از تخطی یک مشتری از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد. در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف، سرویس مشتری به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها آرشاتک بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود. همچنین آرشاتک در صورت لزوم حق پیگرد قانونی شکایت و اخذ خسارت از متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا کشور محل قرارگیری سرورها خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. آرشاتک هیچگونه وجهی به مشتری متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین مشتری متخلف مسئول جبران کلیه خسارات مادی و معنوی وارده به آرشاتک، سایر مشتریان آرشاتک و یا دیتاسنتر سرویس مورد نظر خواهد بود. آرشاتک سایتها و فعالیت های زیر را پشتیبانی نمی کند و سایت های موردنظر سریعاً بسته یا حذف خواهند شد:

ضد قوانین جمهوری اسلامی ایران: وب سایتهایی که بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند و یا قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمی کنند.
کلاهبرداری و دزدی: با سایتهایی که به هر شکلی و با هر نیتی قصد فریب بازدیدکنندگان سایت را دارند، از قبیل ایجاد سایتهای مشابه بانکها و موسسات برای دریافت اطلاعات شخصی، دریافت وجه و عدم سرویس دهی و کلاهبرداری و … سریعاً برخورد شده و بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.
عدم رعایت قانون کپی رایت: استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حق کپی رایت ایران و بین المللی.
سایت های ضد اخلاقی،دینی و فرهنگی: کلیه سایتهای ضداخلاقی یا مخالف ادیان الهی پشتیبانی نشده و سرویسشان قطع خواهد شد.
ارسال یا اجرای فایلهای مخرب به هر زبان برنامه نویسی و سعی در نفوذ به حریم فایلهای کاربران دیگر یا فایلهای سرور.
وجود فایلهای حاوی ویروس عمداً ویا سهواً در فضای سرویس مورد مشتری.
ارسال هرزنامه (Spam) عمداً ویا سهواً حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
گزارش فنی آرشاتک و یا دیتاسنتر مبنی بر عدم امکان سرویس.
انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارایه خدمات آرشاتک به مشتری و یا سایر مشتریان گردد.
استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
انجام فعالیت IRC
عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.
مختل كردن امنیت سیستم یا شبكه.

در صورت بروز چنین مسائلی آرشاتک حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می دارد. نمونه هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبكه شامل موارد ذیل می شود: دسترسی یا استفاده غیر مجاز از داده ها، سیستم یا شبكه، از جمله هر گونه تلاش برای جستجو، اسكن یا آزمایش آسیب پذیری یك سیستم یا شبكه، مداخله در خدمات ارایه شده به هر كاربر، میزبان یا شبكه، شامل تلاش برای دسترسی به اطلاعات نامه های الكترونیكی، تلاش عمدی برای پر كردن فضای یك سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات وب سایتها بدون مجوز از مالکان آنها و … .

 

شرایط و قوانین | مسئولیت

هر کس باید در حفظ داده های خود کوشا باشد. رعایت نکات امنیتی نظیر استفاده از پرتال های نرم افزاهای امن، استفاده از رمز های عبور مشکل برای کنترل پنل، پرتال پشتیبانی و … بر عهده مشتری بوده و در صورت هر گونه دسترسی غیر مجاز از سوی افراد ناشناس، آرشاتک هیچگونه مسئولیتی را بر عهده نمیگیرد.

مالکیت سرویس و کلیه مسئولیت ها و حقوق مرتبط با آنها بر عهده میشتری میباشد.

آرشاتک مسئولیتی در قبال کنترل صحت اطلاعات خریداران ندارد. بدیهی است مشتریانی که با اطلاعات ناقص یا نادرست سرویسی خریداری میکنند، هرگونه حق و مالکیتی برای آن سرویس را از دست خواهند داد.

از آنجا که به مشتریان کنترل پنل اختصاصی جهت هاست و پنل دامین ارایه میشود و بصورت پیش فرض با اطلاعات و ایمیل ثبت نام شده پنل ها ایجاد و تحویل مشتری داده می شود، مشتری موظف است درصورت تغییر در اطلاعات کاربری خود در پورتال پشتیبانی آرشاتک، اطلاعات خود را در پنل ها هم بروز کند. آرشاتک هیچ گونه مسئولیتی در اثر بروز نبودن اطلاعات و مشخصات در پنل های هاست و دامین را نمی پذیرد.

شرایط و قوانین | محتوا

سرویسهای آرشاتک می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیماً به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل موارد زیر باشد: (البته محدود به موارد زیر نیست)

 • قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
 • استفاده غیر مجاز از علائم و اسامی تجاری دیگران
 • استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
 • اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
 • هرگونه تخلف از قانون جرایم رایانه ای ایران
 • انتشار اکاذیب علیه دیگران
 • ادعاهای دروغین وغیرقابل استناد
 • کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود.
 • سایتهای فعال در زمینه HYIP و یا دارای سیستم هرمی
 • فروش یا تبلیغ هرگونه کالا یا خدمات غیر مجاز طبق قوانین جاری ایران و کشوری که سرورها در آن قرار دارد.
 • سایتهای مرتبط یا حامی گروههای شناخته شده تروریست بین المللی
 • استفاده از سرویس های آرشاتک برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی و غیر اخلاقی به هر شکل

مسئولیت محتوای درج شده در سرویس تامین شدۀ مشتری و یا متصل به دامنه مشتری از آرشاتک تماماً بر عهده مشتری است. این مسئولیت شامل موارد تخلف عمد و سهو و یا مواردی که توسط اشخاص ثالث نیز انجام می پذیرد خواهد بود.

در صورت عدم رعایت قانون جرائم رایانه ای جبران کلیه خسارات و هزینه های مادی و معنوی کلی و جزئی وارد بر آرشاتک در پاسخگوئی به مراجع ذیصلاح بر عهده مشتری خواهد بود.

مشتری حق استفاده از محتوای اشخاص ثالث را بدون کسب رضایت ایشان ندارد و در صورت اعلام این اشخاص به آرشاتک و ارایه مدارک مثبت قابل قبول برای آرشاتک، حق قطع فوری سرویس تا رسیدگی کامل برای آرشاتک محفوظ بوده و مسئولیت جبران کلیه خسارات وارد بر اشخاص ثالث و آرشاتک بر عهده مشتری است.

آرشاتک برطبق قانون موظف است در صورت برخورد با موارد مجرمانه نسبت به انسداد سرویسها و اقامه دعوا و ارایه اطلاعات مشتری که محتوای مجرمانه در سرویس خود و یا در سرویس متصل به دامنه خود را دارد به مراجع قضائی اقدام نماید.

شرایط و قوانین | لغو سرویس توسط مشتری – بازگشت هزینه

مشتری می تواند تا ۷ روز بعد از ایجاد شدن هاست، سرویس هاست خود را کنسل نماید. در این صورت چنانچه سرویس مورد نظر هزینه راه اندازی نداشته باشد، کل مبلغ دریافتی برگشت داده می شود. چنانچه مدت زمان استفاده از ۷ روز گذشته باشد، هزینه بصورت ماهیانه محاسبه شده و مابقی مبلغ دریافتی برگشت داده می شود. مشتری موظف است که قبل از کنسل کردن سرویس خود، کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را بردارد؛ زیرا به محض کنسل نمودن سرویس، سرویس مشتری حذف خواهد شد.

توجه مهم ۱: سرویسهای اضافی که به همراه هاست خریداری می شود (مانند:Park Domain، Addone Domain و یا IP اختصاصی و… ) درصورت کنسل کردن، امکان بازگشت هزینه وجود ندارد.
توجه مهم ۲: ضمانت بازگشت هزینه تا ۷ روز، شامل سرویسهای نمایندگی، سرورهای مجازی، سرورهای اختصاصی و دامنه نمی شود.

شرایط و قوانین | ارتقاء سرویس

مشتری می تواند در هر زمانی که مایل بود سرویس خود را ارتقا دهد. در صورت امکان ارتقا سرویس و تایید آن توسط آرشاتک، فقط اختلاف هزینه سرویس دریافت می شود.

آرشاتک هیچگونه ضمانتی بابت امکان ارتقا سرویس در هر زمان را نمی کند. درصورت عدم امکان ارتقا سرویس فعلی، سرویس جایگزین به مشتری پیشنهاد می گردد.

آرشاتک هیچگونه کارمزدی جهت ارتقا هاست های اشتراکی دریافت نمیکند.

با پرداخت و انجام ارتقاء, مدت دوره سرویس افزایش نمی باید یعنی تاریخ اعتبار سرویس تغییر نمی کند.

در مورد هاست های اشتراکی که بصورت سالیانه خریداری می شود, جهت حفظ منافع مشتری, سرویسی که کمتر از یکماه از اعتبارش باقیمانده باشد, امکان ارتقا سرویس بدون دریافت هزینه وجود دارد.

شرایط و قوانین | ضوابط خاص دامنه

آرشاتک کلیه دامنه ها را با نام مشتری ثبت ‏می کند و صاحب امتیاز و مالک دامنه ها مشتری ‏خواهد بود.‏

آرشاتک یک ایمیل یادآوری حداقل 7 روز قبل ‏از اتمام سرویس جهت تمدید به شما ارسال خواهد ‏کرد. آرشاتک تا 7 روز بعد از اتمام سرویس به ‏مشتری فرصت خواهد داد تا دامنه را تمدید نماید.‏ بعد از 7 روز از اتمام دامنه، در صورت عدم ‏تمدید دامنه، آرشاتک این اجازه را دارد که ‏دامنه را به شخص دیگری واگذار کند.‏

مشتری موظف به رعایت تمامی قوانین دامنه وضع شده ‏توسط رجیسترار خواهد بود. در صورت عدم رعایت قوانین، دامنه توسط رجسترار ‏بسته خواهد شد. در این صورت آرشاتک هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.‏

در صورت عدم تمدید به موقع دامنه، دامنه از سوی رجسترار غیر فعال شده و ‏جهت فعال سازی شامل جریمه خواهد شد که هزینه آن حدود 10 برابر هزینه 1 سال ‏ثبت دامنه می باشد.‏

اگر در سفارش مشتری، دامنه ای باشد که ثبت کننده مرجع آن را ثبت ننماید و یا در حین تکمیل مراحل ثبت، آن دامنه توسط شخص دیگری ثبت گردد و یا انتقال دامنه ای به آرشاتک باشد که به هر دلیل انجام نگردد، آرشاتک تنها موظف به بازگرداندن هزینه ثبت و یا انتقال آن دامنه به حساب مشتری در پرتال پشتیبانی می باشد. آرشاتک در راستای رضایت مشتری هزینه سرویسهای معطل قابل بازگشت ناشی از عدم ثبت و یا انتقال یک دامنه را نیز به حساب بستانکار مشتری و به شکل اعتبار برای خرید مجدد برمی گرداند؛ لیکن این موضوع محدود به موارد قابل انجام است.

امکان انتقال یک دامنه به پنلی خارج از آرشاتک برای مشتری فراهم می باشد و آرشاتک حق ممانعت از تکمیل مراحل انتقال (درصورت عدم داشتن بدهی) را ندارد.

از آنجا که آرشاتک ثبت و تمدید دامنه و انتقال برای مشتری را به صورت واسط انجام می دهد، عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی و یا ثبت کننده ir. نسبت به ثبت و یا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه آرشاتک نخواهد کرد.

مشتری موظف است قبل از ثبت دامنه نسبت به حقوق مالکیتی دامنه برای خود تحقیق لازم را به عمل آورده وآرشاتک در صورت ادعای شخص ثالث صاحب حق مورد تائید آرشاتک و مراجع ذیصلاح ایرانی و بین المللی آن دامنه را مسدود نموده و به رای مراجع و یا قوانین بین المللی عمل می نماید.

ثبت و تمدید دامنه بصورت خودکار: از آنجایی که درخواست های ثبت و تمدید دامنه ها در آرشاتک بصورت خودکار و بدون دخالت نیروی انسانی انجام می شود , مسیولیت صحت و بررسی درستی انجام کار بر عهده مشتری می باشد. زمانی که دامنه ثبت یا تمدید می شود یک نامه تاییده از سمت آرشاتک به ایمیل مشتری ارسال می شود و مشتری موظف است که از ثبت دامنه و یا تمدید آن از طریق whois اطمینان حاصل نماید . امکان بررسی دامنه در آرشاتک هم به نشانی https://arshatech.com/my/domainchecker.php وجود دارد و مشتری می بایست هر گونه تناقضی را سریعا به آرشاتک اعلام نماید . در صورتی که دامنه ثبت نشده باشد و تمدید دامنه به هر دلیل انجام نشده باشد و مشتری موضوع را دیر به آرشاتک اطلاع دهد ، آرشاتک تنها موظف به بازگرداندن هزینه ثبت و یا تمدید دامنه می باشد و هیچ گونه خسارتی پرداخت نمی کند.

شرایط و قوانین | ضوابط خاص میزبانی

مشتری تا 30 روز فرصت دارد از تاریخ انقضای هاست، اقدام به تمدید آن نماید و پس از آن کلیه اطلاعات پاک خواهد شد.

استفاده محدود از امکانات سرویس: مشتری محدود به میزان استفاده از امکانات مشخص شده (مانند میزان پهنای باند، میزان فضا، تعداد ایمیل، تعداد ساب دامنه و…) در سرویس خریداری شده می باشد و در صورت مصرف بیش از حد مجاز تعیین شده، سرویس بحالت تعلیق در آمده و مشتری مجبور است که سرویس خود را ارتقا دهد.

استفاده از سرویسهای ایمیل: مشتری با شرایط زیر می تواند از سرویسهای ایمیل بهره ببرد:

 • در هر ساعت بیشتر از 100 ایمیل نفرستد. این محدودیت جهت کارایی سرویس گذاشته شده است.
 • هر ایمیل نباید بیش از 20گیرنده داشته باشد. این محدودیت جهت سرعت و کارایی سرویس گذاشته شده است.
 • برای ایمیل های که بصورت POP3 استفاده می کنید، بیش از 100بار در هر ساعت نمی توانید ایمیل خود را چک نمایید. زیرا باعث کاهش کارایی سرور می شود.

استفاده از منابع دیتابیس: استفاده از دیتابیس نباید باعث شود که کارایی سرور کاهش یابد یا به مخاطره بیفتد. دیتابیسی که 10درصد از Query های آن بیشتر 1 ثانیه طول بکشد، کارایی سرور را کاهش داده و مشتری باید در مدیریت دیتابیس هایش پاسخگو باشد.

استفاده از پردازنده مشترک: هر مشتری نمی تواند بیشتر از 10درصد پردازنده را برای مدت 5 ثانیه در اختیار بگیرد.

استفاده از حافظه سرور:  اکانت مشتری در هر زمانی نمی تواند بیشتر از 256 مگابیت از حافظه سرور (RAM) را اشغال نماید. (این محدودیت در سرویسهای حرفه ای لینوکس تا 512 مگابایت قابل افزایش است.)

محدودیت استفاده از سرویسها: اکانت مشتری نباید بیش از 20 پروسس در هر لحظه اجرا کند. Cron job (وظایف تعریف شده و زمانبندی شده) فاصله اجرای پروسس ها نباید کمتر از 15 دقیقه باشد.

عدم استفاده از سرویس برای مقاصد غیرقانونی و عدم پشتیبانی از سایتهای خاص: آرشاتک سایتها و فعالیت های زیر را پشتیبانی نمی کند و سایت موردنظر توسط ما سریعاً بسته یا حذف خواهند شد:

 • فعالیت در زمینه هک، کرک و امنیت: کلیه سایتهایی که در زمینه هک، کرک و یا حتی آموزش امنیت فعالیت می کنند، مورد حمله زیادی واقع می شوند. در نتیجه فعالیت اینگونه سایتها بر روی سرور ما اجازه داده نخواهد شد و 7 روز مهلت خواهیم داد که یا اطلاعات را انتقال و یا فعالیتشان را متوقف کنند.
 • دانلودر: اسکریپت هایی هستند که از سایتهای مثل Rapidshare ,Mega Upload و … دانلود می کنند. معمولاً مدت زیادی مخصوصاً برای فایلهای حجیم, سرور را درگیر می کنند و موجب کاهش کارایی سرور می شوند که در این صورت اجازه استفاده داده نمی شود.
 • پروکسی: نصب پروکسی روی سرور و استفاده بصورت طولانی و گذاشتن برای استفاده عموم ممنوع می باشد.
 • جاسوسی، استفاده غیرمجاز و تلاش برای نفوذ: کلیه فعالیت های کاربران روی سرور Log شده و نگهداری می شود. همچنین سرور بصورت شبانه روزی مانیتور شده و فعالیت های مشکوک را سریعاً متوجه می شود. لذا آن دسته از مشتریانی که قصد جاسوسی دارند (یعنی تلاش برای کسب اطلاعات دیگر مشتریان روی این سرور)، استفاده غیر مجاز از سرویسها به هر شکلی و همچنین تلاش برای نفوذ به سرور سریعاً شناسایی شده و اکانتهای آنها بجهت حساسیت موضوع و امنیت دیگر کاربران حذف خواهد شد.
 • سایتهای فعال در زمینه Heap و یا دارای سیستم هرمی
 • استفاده از کدهای مخرب مانند انواع ویروسها و یا سورس هایی که موجب آلودگی یا پایین آمدن امنیت سرور گردد.
 • استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای آرشاتک و سایر مشتریان گردد.

آرشاتک مسئولیتی نسبت به نصب نرم افزار برای مشتری به صورت رایگان ندارد.

آرشاتک تلاش خود را جهت راهنمایی مشتری در مسائل فنی می کند، ولی مشتری خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنایی داشته و آرشاتک مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

شرایط و قوانین | ضوابط خاص اجازه سرور اختصاصی و مجازی

آرشاتک کلیه اطلاعات، رمز و روت سرور را در اختیار مشتری قرار داده و ‏اجازه ورود و دخل و تصرف و دسترسی و ویرایش و یا مشاهده فایل های مشتریان را ‏ندارد.‏

آرشاتک دسترسی کامل به سرور را در اختیار مشتریان قرار می دهد و ‏هیچگونه دخالتی در مدیریت سرور ندارد. لذا مسئولیت نگهداری و امنیت داده ها بر ‏عهده مشتری خواهد بود.‏

آرشاتک پشتیبانی و اشکالات مربوط به سرور و دیتاسنتر و یا شبکه را به عهده ‏و پاسخگو خواهد بود.‏

پشتیبان گیری از اطلاعاتVPS ‎‏ به عهده مشتری خواهد بود و در صورت نیاز می ‏تواند سرویس پشتیبان گیری از آرشاتک را جداگانه خریداری نماید.‏

مشتری مجاز به استفاده از منابع حافظه و پردازنده به میزان تعیین شده می باشد. به تشخیص آرشاتک درصورتی که بیش از حد مجاز استفاده نماید، می بایست سرویس خود را ارتقا داده و یا به سرورهای اختصاصی انتقال دهد.

درصورتی که پهنای باند بیش از مقدار تعیین شده مصرف شود، سرویس تعلیق می گردد. در مواردی که اجازه استفاده از سرویس تا پایان دوره برای مشتری فراهم شد، صورتحسابی بابت مصرف بیش از حد از پهنای باند برای مشتری ارسال می گردد که می بایست آنرا پرداخت نماید.

مشتری می بایست حداقل 7 روز قبل از ‏اتمام سرویس برای تمدید یا اعلام کنسلی سرویس خود اقدام ‏نماید. در غیر این صورت آرشاتک این اختیار را دارد که در پایان ماه سرویس را قطع نماید.

آرشاتک مسئولیتی در قبال پشتیبانی فنی سرور اختصاصی به مشتری نداشته و مشتری موظف به استفاده از ارتباط ریموت خواهد بود مگر آنکه خلاف آن در تعرفه اعلام شده باشد.

آرشاتک تنها در صورت بروز مشکلاتی که موجب عدم دسترسی به سرور از راه دور می گردد مسئول پشتیبانی فنی سرور بوده و البته در صورتی که بروز مشکل به خاطر سوء عملکرد مشتری باشد هزینه پشتیبانی طبق فاکتورهای دیتاسنتر از مشتری اخذ خواهد شد.

مالک تجهیزات و سخت افزار سرور اختصاصی، آرشاتک می باشد و پرداخت هزینه اجاره سرور موجب بروز حقی برای مشتری نمی گردد.

در صورت بروز مشکل سخت افزاری که موجب عدم دسترسی به سرور شود مشتری موظف به اعلام مورد به پرتال پشتیبانی آرشاتک بوده و آرشاتک پس از اطلاع، پیگیری های لازم و تماس با دیتاسنتر جهت رفع نقص را خواهد داشت.

شرایط و قوانین | نسخه پشتیبان (Backup)

به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود مشتریان بوده و همه مشتریان می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای آرشاتک نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و آرشاتک در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های سرورهای مجازی و اختصاصی صرفاً به عهده خود مشتری می باشد و آرشاتک در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

در کنترل پنلهای هاستینگ امکان گرفتن Backup از محتویات فضای میزبانی و بانک اطلاعات وجود دارد که در فضای میزبانی مشتری نگهداری میگردد و کاربر می تواند اینکار را خود انجام دهد و از همان طریق نیز اقدام به برگرداندن اطلاعات سایت کند.

 آرشاتک تعهدی نسبت به ارایه رایگان داده های موجود بر روی Backup Server های خود به مشتری ندارد.

 آرشاتک در صورت داشتن سرویس تهیه نسخه پشتیبان تنها مسئول تهیه نسخه پشتیبان بوده و هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت نسخه پشتیبان و بروز بودن آنها را ندارد.

شرایط و قوانین | شرایط و قوانین مالی

نحوه پرداخت در بخش مالی سایت درج شده است. به طور عمومی مشتری موظف است مدارک پرداخت خود را تا پایان مدت سرویس نگهداری نماید.

مشتری موظف است پرداخت خود را به طور نقدی و یا در وجه حساب ها و کارت های اعلام شده در سایت (بصورت آنلاین یا آفلاین) بپردازد. در صورت هر گونه نقص در پرداخت، آرشاتک حق دارد ضمن تعلیق سرویس، خسارات وارده بر آرشاتک را نیز طلب نماید.

مشتری موظف است، پس از پرداخت هزینه تمدید یا ثبت سرویس، یا افزایش اعتبار، اطلاع رسانی لازم به آرشاتک را داشته و پیگیری نماید. آرشاتک هیچ گونه مسوولیتی در خصوص پرداخت بدون اطلاع رسانی کاربران برای تمدید سرویس ها ندارد. مسئولیت انقضای دامنه یا از دست رفتن آن، حتی اگر پرداختی صورت گرفته ولی به آرشاتک اطلاع رسانی نشده باشد، به عهده مشتری خواهد بود. این اطلاع رسانی فقط از طریق پرتال پشتیبانی مستند است.

جریمه دیرکرد: صورتحساب از 7 روز قبل از موعد پرداخت برای مشتری صادر می شود. مشتری مهلت دارد تا زمان موعد آنرا پرداخت نماید. بعد از 10 روز از تاریخ انقضا، توسط سیستم بصورت اتوماتیک ۱۰درصد از کل هزینه صورتحساب با حداقل ۱۰،۰۰۰ ریال، جریمه تعلق می گیرد و به هزینه صورتحساب اضافه می شود.

مشتری باید در هنگام سفارش سرویس مورد نظر خود دقت کافی را به عمل آورد؛ زیرا پس از اتمام مراحل خرید و ثبت نهایی سرویس، برگشت هزینه فقط برای سرویسهایی که ضمانت بازگشت وجه را دارند میسر خواهد بود. همچنین هزینه راه اندازی بعد از فعالسازی سرویس مسترد نمی شود.

در صورتیکه آرشاتک تشخیص دهد هر یک از سرویسها و یا کالای یک مشتری در زمان تحویل، با حجم بیشتر و یا با امکانات بهتر و یا زمان طولانی تر مورد استفاده وی قرار گرفته و یا به هر دلیل مشتری به این حجم بیشتر و یا امکانات بهتر و منابع بیشتر و یا زمان طولانی تر دست پیدا کرده است، حق خواهد داشت مبلغ ما به تفاوت تعرفه ای آن را از مشتری دریافت نماید؛ پرداخت این هزینه برای مشتری اجباری می باشد و آرشاتک حق استیفای طلب خود را از نحوه دریافت بدهی های مشتری خواهد داشت.

آرشاتک با اعلام و اخطار قبلی در خصوص تسویه بدهی های معوق حق قطع سرویسی که مشتری برای آن بدهکار است و یا سایر سرویسها و خریدهای قبلی مشتری را داشته و می تواند در صورت تمایل با تملک برخی از آنها معادل مبلغ آن در فاکتور فروش (نسبت به مدت اعتبار آن به کل زمان سرویس) از میزان بدهی (اصل بدهی، جرائم و یا خسارات وارده بر آرشاتک) کسر نماید.

آرشاتک حق دریافت هزینه فنی جهت رفع مسدودی یک سرویس را خواهد داشت.

شرایط و قوانین | فورس ماژور

آرشاتک هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی آرشاتک تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد می نماید. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی مشتریان از شرایط خدمات نخواهد شد. در صورت تحقق شرایط فورس ماژور آرشاتک حق عدم سرویس دهی تا رفع موارد خواهد داشت. ملاک تحقق شرایط فورس ماژور شرایط عمومی جامعه، صنفی، اقتصادی ومالی، تحریم و عدم امکان تبادل ارز خواهد بود.

شرایط و قوانین | انقضاء و تمدید خدمات

تاریخ تمدید یک سرویس منقضی شده، از زمان تاریخ انقضاء قبلی خواهد بود. همچنین آرشاتک مسئولیتی در قبال نگهداری و ارائه اطلاعات و داده های مشتری پس از تاریخ انقضا نخواهد داشت.

شرایط و قوانین | پذیرش مواد توافقنامه و ضوابط

با پرداخت مبلغ سرویس و یا عضویت در پورتال پشتیبانی آرشاتک، مشتری مواد توافقنامه و ضوابط آرشاتک را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از مشتری وجود ندارد.

شرایط و قوانین | رویه حفاظت

آرشاتک درقبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی مشتری مسئول بوده و حق استفاده و ارائه به اشخاص ثالث و یا استفاده تبلیغاتی را ندارد و تنها در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد. اطلاعات مندرج در Whois دامنه به دلیل قابل رویت بودن برای عموم از این قاعده مستثنی می باشد.

شرایط و قوانین | خسارت و رفع مسئولیت

خدمات آرشاتک به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز مشتری بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای آرشاتک که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند. آرشاتک هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. آرشاتک تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده ها روی سرور) نخواهد بود.

شرایط و قوانین | سلب اختیار

عدم اجرای بخشی از ضوابط و مواد توافقنامه آرشاتک نسبت به مشتری یا دیگران به منزله سلب حق اجرای مواد توافقنامه از آرشاتک نمی باشد.

آخرین به روز رسانی در تاریخ ششم فرودین ۱۳۹۸ صورت گرفته است.

 

  گواهی نامه ها