گروه آرشاتک | شرایط و قوانین

شرایط و قوانین | قوانین کلی آرشاتک

در این بخش، قوانین و مقررات عمومی و کلی آرشاتک آورده شده است و توصیه می گردد که آن را با دقت مطالعه بفرمایید.

فنی

محدوده استفاده از منابعCPU , Disk space , Traffic Data transfer , Ram , و …

۱- شرکت در تعرفه ی خود ویا در سایت این موارد را مشخص نموده و محدوده استفاده از منابع سرویسهای شرکت برای عموم سرویسها در تعرفه درج شده است .

لیکن موارد زیرنیز باید در نظر باشند:
* حداکثر CPU در میزبانی اشتراکی 10% در بازه زمانی 1 دقیقه
* حداکثر Ram در میزبانی اشتراکی یک دهم میزان فضا و یا 100 مگابایت برای حجم های کم
*  حداکثر Data Transfer مجاز بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
*  حد اکثر Disk Space بر اساس مشخصات مندرج درتعرفه
* حداکثر Bandwidth لحظه ای در میزبانی اشتراکی 2 مگابیت در ثانیه

۲- ملاک تشخیص، نرم افزارهای کنترلی و واحد فنی شرکت خواهد بود.
۳- شرکت در صورت تجاوز منابع سرویس کاربر از حدود تعیین شده، حق قطع سرویس بدون اخطار قبلی تا تعیین وضعیت را خواهد داشت و مراتب را به اطلاع خریدار خواهد رساند. در این صورت، شرکت، پس از ارتقا سرویس توسط خریدار ویا کاهش مصرف، اقدام به ارائه سرویس دهی خواهد نمود.
۴- در صورتیکه خریدار در استفاده از برخی منابع که قابل اندازه گیری نیستند از حد استاندارد سرویس تجاوز نماید به تشخیص بخش فنی، شرکت حق قطع سرویس تا تعیین تکلیف جدید را دارد.
اسکریپتهای چت آنلاین ، بازی آنلاین و پخش موسیقی و فیلم آنلاین ممنوع می باشد.

قوانین پهنای باند نامحدود:
درصورتی که کاربر از مزیت پهنای باند نامحدود بهره می برد و از اسکریپت های لیچ استفاده نموده و یا از هاست خریداری شده به عنوان آپلودسنتر و یا دانلود استفاده کنید در اولین اخطار تا یک ماه پهنای باند به ده برابر فضا کاهش خواهد یافت ملزم به پرداخت جریمه برابر یک ماه سرویس خود خواهد بود. درصورت تکرار دوم سرویس به پهنای باند محدود دائمی به میزان پانزده برابر فضای خریداری شده کاهش می یابد و برای خرید هر 5 گیگابایت ترافیک می بایست مبلغ 5000 تومان تا پایان سرویس پرداخت نماید.

فعالیت های غیر مجاز مشتری

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در ذیل موجب تعلیق سرویس می شود. آرشاتک تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. آرشاتک حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که آرشاتک از تخطی یک مشتری از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد. در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف، سرویس مشتری به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها آرشاتک بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود. همچنین آرشاتک در صورت لزوم حق پیگرد قانونی شکایت و اخذ خسارت از متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران یا کشور محل قرارگیری سرورها خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. آرشاتک هیچگونه وجهی به مشتری متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین مشتری متخلف مسئول جبران کلیه خسارات مادی و معنوی وارده به آرشاتک، سایر مشتریان آرشاتک و یا دیتاسنتر سرویس مورد نظر خواهد بود. آرشاتک سایتها و فعالیت های زیر را پشتیبانی نمی کند و سایت های موردنظر سریعاً بسته یا حذف خواهند شد:

 • ضد قوانین جمهوری اسلامی ایران: وب سایتهایی که بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کنند و یا قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمی کنند.
 • کلاهبرداری و دزدی: با سایتهایی که به هر شکلی و با هر نیتی قصد فریب بازدیدکنندگان سایت را دارند، از قبیل ایجاد سایتهای مشابه بانکها و موسسات برای دریافت اطلاعات شخصی، دریافت وجه و عدم سرویس دهی و کلاهبرداری و … سریعاً برخورد شده و بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.
 • عدم رعایت قانون کپی رایت: استفاده از نرم افزارهای بدون رعایت حق کپی رایت ایران و بین المللی.
 • سایت های ضد اخلاقی، دینی: کلیه سایتهای ضداخلاقی یا مخالف ادیان الهی پشتیبانی نشده و سرویسشان قطع خواهد شد.
 • ارسال یا اجرای فایلهای مخرب به هر زبان برنامه نویسی و سعی در نفوذ به حریم فایلهای کاربران دیگر یا فایلهای سرور.
 • وجود فایلهای حاوی ویروس عمداً ویا سهواً در فضای سرویس مورد مشتری.
 • ارسال هرزنامه (Spam) عمداً ویا سهواً حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.
 • گزارش فنی آرشاتک و یا دیتاسنتر مبنی بر عدم امکان سرویس.
 • انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارایه خدمات آرشاتک به مشتری و یا سایر مشتریان گردد.
 • استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.
 • انجام فعالیت IRC.
 • عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.
 • مختل كردن امنیت سیستم یا شبكه.

در صورت بروز چنین مسائلی آرشاتک حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می دارد. نمونه هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبكه شامل موارد ذیل می شود: دسترسی یا استفاده غیر مجاز از داده ها، سیستم یا شبكه، از جمله هر گونه تلاش برای جستجو، اسكن یا آزمایش آسیب پذیری یك سیستم یا شبكه، مداخله در خدمات ارایه شده به هر كاربر، میزبان یا شبكه، شامل تلاش برای دسترسی به اطلاعات نامه های الكترونیكی، تلاش عمدی برای پر كردن فضای یك سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات وب سایتها بدون مجوز از مالکان آنها و … .

پشتیبانی

پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات و مشکلات مشتریان بر مبنای پرتال پشتیبانی بوده و درخواست فعلا تنا به ۱ روش انجام میشود:

 • ارسال درخواست(تیکت): مشتری میتواند مشکلات و درخواستهای خود را از ناحیه کاربری به ناحیه پشتیبانی ارسال نماید.

شرایط و قوانین | قوانین خاص دامنه

در این بخش، قوانین و مقررات خاص سرویس دامنه آرشاتک آورده شده است و توصیه می گردد که آن را با دقت مطالعه بفرمایید.

۱- تمديد يك دامنه تاريخ گذشته در صورت امکان تمدید، ممکن است دارای جریمه تاخیر نسبت به تعرفه عادی باشد که این جریمه مطابق با قوانین ICANN و ثبت کننده اصلی اخذ می گردد.

۲- تاریخ مستند برای مدت ثبت دامنه، whois های بین المللی می باشد. (در خصوص دامنه های ir. استعلام از ثبت کننده مستند خواهد بود.)

۳- اگر در سفارش خریدار، دامنه ای باشد که ثبت کننده مرجع آن را ثبت ننماید و یا در حین تکمیل مراحل ثبت، آن دامنه توسط شخص دیگری ثبت گردد و یا انتقال دامنه ای به شرکت باشد که به هر دلیل انجام نگردد، شرکت تنها موظف به بازگرداندن هزینه ثبت و یا انتقال آن دامنه به حساب خریدار در پرتال کاربران می باشد.

۴- در صورت درخواست انتقال یک دامنه به پنلی خارج از شرکت از طریق پرتال کاربران شرکت حق ممانعت از تکمیل مراحل انتقال را ندارد.

۵- از آنجا که شرکت ثبت وتمدید دامنه وانتقال برای خریدار را به صورت نماینده واسط انجام می دهد عدم پذیرش توسط ثبت کنندگان بین المللی و یا ثبت کننده ir. نسبت به ثبت ویا تمدید دامنه به هر دلیل مسئولیتی را متوجه شرکت نخواهد کرد.

۶- خریدار موظف است قبل از ثبت دامنه نسبت به حقوق مالکیتی دامنه برای خود تحقیق لازم را به عمل آورده وشرکت در صورت ادعای شخص ثالث صاحب حق مورد تائید شرکت و مراجع ذیصلاح ایرانی وبین المللی آن دامنه را مسدود نموده و به رای مراجع و یا قوانین بین المللی عمل می نماید.

شرایط و قوانین | قوانین خاص هاستینگ

در این بخش، قوانین و مقررات خاص سرویس هاستینگ آرشاتک آورده شده است و توصیه می گردد که آن را با دقت مطالعه بفرمایید.

۱- شرکت مسئولیتی در قبال بک آپ سایتهایی که فضای آنها بالای 2 گیگابایت می باشد ندارد(به دلیل طولانی بودن زمان بک آپ گیری چنین سایتهایی) و کاربر موظف به تهیه بک آپ از اطلاعات خود می باشد.

۲- شرکت مسئولیتی نسبت به بارگذاری اطلاعات(Upload) در فضای میزبانی خریدار و یا download اطلاعات وی به صورت رایگان ندارد.

۳- شرکت مسئولیتی نسبت به نصب نرم افزار برای خریدار به صورت رایگان ندارد.

۴- شرکت تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته وشرکت مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

۵- دانگرید سرویس تنها در زمان تمدید سرویس امکان پذیر می باشد.

۶- شرکت مسئولیتی بابت تغییرات و محدودیت ها روی اینترنت ایران ندارد.(محدود شدن پورتها توسط ISP های داخلی)

۷- استفاده از سرویس جهت ایمیل مارکتینگ ممنوع می باشد.

۸- استفاده از سرویس جهت سایت چت آنلاین ممنوع می باشد.

۹- استفاده از سرویس جهت نگهداری فایلهای حجیم فیلم و صدا و زیپ و موارد مشابه که ارتباطی به سرویس هاست اشتراکی ندارند ممنوع می باشد.

۱۰- استفاده از سرویس جهت هاست دانلود ممنوع می باشد و بدون هیچ اخطاری فایلها حذف میگردند.

۱۱- استفاده از سرویس جهت راه اندازی گالری تصاویر با حجم بالا و ابعاد بزرگ به دلیل استفاده مشابه به عنوان هاست دانلود ممنوع است.

۱۲- استفاده از سرویس جهت مصارف آپلود سنتر تصاویر ممنوع می باشد.( فقط درصورتی مجاز است که فقط برای همان سایت مورد استفاده قرار گیرد و تصاویر جهت صفحات دورنی سایت باز شوند و کاربر می بایست گزینه هات پروتکت لینک را جهت سایت خود باز فعال نماید)

۱۳- استفاده بیش از حد نسبت به سایر اکانت ها ممنوع بوده و سایت مسدود میگردد.

هیچ اعتراضی جهت تخلفات بالا پذیرفته نیست.

شرایط و قوانین | سامانه پیام کوتاه

در این بخش، قوانین و مقررات مربوط به خدمات سامانه پیام کوتاه آرشاتک آورده شده است و توصیه می گردد که آن را با دقت مطالعه بفرمایید.

سامانه پیام کوتاه نیز مانند تمامی محصولات دیگر دارای شرایط و قوانینی است که عدم رعایت هریک از این قوانین، موجب انسداد سامانه و انجام پروسه های مورد نیاز برای بازگشایی مجدد (در صورت امکان) خواهد شد.

در همین راستا و در ابتدا از شما استفاده کننده گرامی خواهشمندیم که قوانین را به صورت کامل مطالعه نموده و در ارسال پیامکهای خود، لحاظ نمایید.

کاربر گرامی!  اکثر قوانین مندرج در این صفحه، قوانین اپراتورها جهت ارسال پیامک میباشد و بین کلیه سایتهای ارائه دهنده پنل اس ام اس مشترک میباشد. شما با ثبت نام و یا استفاده از خدمات پیام کوتاه آرشاتک ، این قوانین را میپذیرید.

۱- ارسال کلیه پیامک ها با محتوای غیر اخلاقی، توهین، شوخی، جوک سرکار گذاشتن از طریق پیامک (حتی دوستان و آشنایان)، اخاذی، ارسال  پیامک از طرف بانک یا اپراتور ها (همراه اول و ایرانسل) ممنوع میباشد  .
۲- کاربر میبایست قبل از اقدام به خرید پنل برای ارسال پیامک در حوزه پزشکی،  محصولات پزشکی، پیراپزشکی، دارویی، آرایشی – بهداشتی، ترک اعتیاد با ارائه یک نمونه متن از پیامک مذکور به پشتیبانان سایت از ممنوع بودن یا نبودن متن مذکور و روش ارسال پیامک در حوزه مربوطه اطلاع لازم را کسب نموده و سپس اقدام به خرید نماید.
۳- ارسال پیامک در حوزه ارائه تسهیلات و وام های بانکی، خرید و فروش فیش حج، تور های داخلی و خارجی بدون مجوز ممنوع میباشد.

۴- ارسال هرگونه پیامک که با اصول و مباني دين اسلام و قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران مغايرت داشته باشد ممنوع میباشد.

۵- ارسال پیامک هایی که باعث تشويش اذهان عمومي گردد و به اخلاق حسنه حاكم بر جامعه آسيب رساند ممنوع میباشد.

۶- ارسال پیامک هایی که با سياستهاي فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي كشور مغايرت داشته باشد ممنوع میباشد.

۷-  ارسال پيامک هاي جعلي از طرف شرکت ها و بانک ها ممنوع میباشد.

۸- ارسال هرگونه پيامک از طرف نهاد هاي دولتي و امنيتي مانند مخابرات، وزارت اطلاعات، نيروي انتظامي و… ممنوع میباشد.

۹- تبليغ وب سايت ها، سرويس ها و يا کالاهايي که بر خلاف قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشند ، ممنوع میباشد.

۱۰- به دليل فيلترينگ شديد مخابرات، کاربر موظف است قبل از ارسال پيام انبوه، يک بار به صورت تست، متن مورد نظر را بر روي گوشي همراه خود ارسال نموده و از رسيدن آن به گوشي اطمينان حاصل فرمايد. در صورت فيلتر شدن پيام ها، اين سامانه مسئوليتي بر عهده نمي گيرد.

۱۱- کاربر میبایست قبل از خرید به بخش تعرفه پیامک و خطوط موجود در سایت مراجعه کرده و از هزینه ارسال پیامک اطلاع لازم را کسب نماید و با قبول شرایط اقدام به خرید نماید.

۱۲- کاربر قبل از خرید میبایست به بخش آموزش ارسال به بلک لیست مراجعه نموده و اطلاع کامل از روش و شرایط ارسال را کسب نماید و با قبول شرایط اقدام به خرید نماید.

۱۳- کاربر قبل از خرید میبایست به بخش فعالسازی خطوط خدماتی عمومی مراجعه کرده و از شرایط و نحوه اعطای خط خدماتی عمومی اطلاع لازم را کسب نماید و با قبول شرایط اقدام به خرید نماید.

۱۴- ارسال پیامک با محتوای فروش “زمین” در شمال کشور ممنوع بوده و در سایر نقاط، می بایست در متن پیامک، شماره ثابت ذکر گردد.

۱۵- کلیه پیامک های مرتبط با دریافت پول از کاربر و اطلاعات کارت بانکی به هر نحو ممنوع میباشد.

۱۶- کاربر موظف است قبل از ارسال پیامک انبوه آموزشهای ارائه شده در منوی پشتیبانی سامانه و یا آموزش های قرار داده شده در سایت(کاربران / نمایندگان) را مطالعه نماید و به صورت آموزش داده شده ارسال خود را انجام دهد. در صورت عدم وجود آموزش در مورد ارسال به روشی خاص کاربر میتواند از منو پشتیبانی درخواست آموزش ارسال نماید. در صورت اشتباه کاربر در انتخاب روش، منطقه و متد و همچنین استفاده از روش نادرست برای ارسال کلیه مسئولیت ها متوجه فرد خواهد بود و آرشاتک مسئولیتی ندارد.

۱۷- در روش ارسال پیامک انبوه منطقه ای با توجه به امکان نقل مکان کاربران از منطقه ای ثبت شده در هنگام تهیه سیمکارت و همچنین اشتباه صاحب سیمکارت در درج آدرس، کد پستی و محله مورد نظر،  امکان انحرافات  در ارسال به منطقه انتخاب شده توسط کاربر وجود دارد.

۱۸- با توجه به اینکه محله های استانهای مختلف کشور دارای مرز جغرافیای مشخصی نیستند و همچنین امکان نقل مکان کاربر از منطقه ذکر شده در هنگام ثبت نام سیمکارت در روش ارسال محله ای امکان انحرافات در ارسال به منطقه مورد نظر وجود دارد.

۱۹- با توجه به حذف هزینه انتقال مکالمه در همراه اول و ایرانسل و آزادی عمل کاربران در انتخاب سرشماره سیمکارت این امکان وجود دارد که ارسال کاربر به منطقه ای خاص شامل شماره هایی خارج از سرشماره های مرسوم در منطقه انجام شود.

۲۰- با توجه به امکان قطع و یا سلب امتیاز شدن برخی از شماره های همراه امکان در شبکه وجود نداشتن برخی از شماره ها وجود دارد. که این موضوع بین کلیه ارائه دهندگان سامانه های پیامکی مشترک میباشد.

۲۱- بعد از پرداخت از طریق ناحیه کاربری می باید به صفحه ثبت نام آنلاین سامانه مراجعه نمائید. برای ثبت نام و فعالسازی پنل نیاز به درج مشخصات کامل شامل نام کامل، شماره ملی، شماره شناسنامه، تلفن ثابت، شماره موبایل، ایمیل، آدرس، و تایید قوانین پنل میباشید. همچنین برای اختصاص شماره نیاز به بارگزاری تصویر کارت ملی میباشد. کاربر بعد از پرداخت میباست کلیه موارد ذکر شده را برای ثبت نام و فعالسازی پنل ارائه نماید. در صورت عدم علاقه مندی به ارائه موارد فوق میتواند با ارائه شماره موبایل و شماره تراکنش درخواست بازپرداخت وجه را به پشتیبانان سامانه ارسال کند وجه پرداختی در کمتر از ۴۸ ساعت کاری به حساب کاربر عودت خواهد شد.

۲۲- آرشاتک، قیمت و شرایط پنل های فروخته شده را تا زمان عدم تغییر قیمت خرید تغییر نخواهد داد. اما در تعیین قیمت و شرایط پنل ها برای مشتریان جدید مختار بوده و میتواند قیمت ها را کاهش و یا افزایش داده و یا تخفیف های ویژه ای را اعمال کند. همچنین بنا به تشخیص مدیریت این اختیار را دارد برای مشتریان خاص تخفیف های ویژه ای را اعمال نماید.

۲۳- ارسال سیمکارت برای پیام هایی است که زمان رسیدن آن به مقصد، زمان دقیقی نمی باشد؛ نظیر تبلیغات و …ارسال سیمکارت به دلیل فیزیکی بودن و محدودیت های اعمالی اپراتورها بر روی سیمکارت ها، با تاخیر ۲۴ ثانیه تا ۲۴ ساعت انجام می پذیرد و گزارشات دقیق آن معمولا ۲۴ ساعت پس از ارسال ارائه می گردد. در این نوع ارسال احتمال ۲۰ درصد ریزش وجود دارد و مبالغ توست اپراتور به هیچ عنوان عودت نمی شود؛ لطفا با قبول این شرایط برای ارسال از این روش استفاده نمایید. برای ارسالهای سریع از سایر سرشماره ها مانند ۵۰۰۰ یا ۱۰۰۰ میتوانید ارسال نمایید.

۲۴- در روش پرداخت کارت به کارت یا واریز به حساب ، حساب ایجاد شده فقط به نام صاحب حساب خواهد بود و کاربر میبایست تصویر کارت ملی صاحب کارت را برای فعالسازی پنل ارائه نماید.

۲۵- کلیه حقوق کاربران جذب شده توسط نماینده متعلق به نماینده میباشند و نماینده قادر است هر زمان بنا به تشخیص خود کاربران زیر مجموعه خود را به هر سامانه ای منتقل نماید.

۲۶- کلیه کاربران سامانه موظف هستند قبل از شروع به کار با سامانه راهنمای شروع به کار با سامانه را مطالعه نمایند. همچنین راهنمایی های درج شده در صفحه ارسال پیامک را رعایت نمایند در صورت عدم رعایت نکات کلیه مسئولیت آن بر عهده کاربر خواهد بود.

۲۷- در صورت تغییر قوانین مخابرات و قوانین مربوط به حوزه ی ارسال پیامک این سامانه هیچ مسئولیتی به عهده نمیگیرد.

۲۸- در صورت قطع سرویس از سمت سرویس دهنده و یا اپراتور آرشاتک مسئولیتی به عهده نمیگیرد.

۲۹- بعد از خرید در صورت انصراف کاربر، آرشاتک مسئولیتی در بازپرداخت وجه پرداختی به کاربر ندارد و فقط تا ۲۴ ساعت بعد از پرداخت در صورت تصمیم مدیریت این امر صورت میپذیرد. برای بازپرداخت کاربر میبایست در سایت ثبت نام نموده و موبایل را به تایید برساند سپس با ورود به بخش پشتیبانی و ارسال تیکت درخواست انصراف از سرویس با ذکر علت را به همراه شماره کارتی که با آن پرداخت را انجام داده است ارائه نماید. متن درخواست: اینجانب ……………. به دلیل ………………. درخواست انصراف از سرویس را دارم و با پذیرش مقررات بازپرداخت وجه درخواست انتقال وجه به شماره کارت ……………به نام …………… نزد بانک……………..که  متعلق به اینجانب بوده و با آن خرید را انجام داده ام دارم.

۳۰- به دلیل مسائل امنیتی باز پرداخت وجه فقط به کارتی که با آن خرید انجام شده است و به نام شخص صاحب پنل است انجام میشود و برای باز پرداخت ارائه تصویر کارت ملی الزامیست.  تحت هیچ شرایطی امکان بازپرداخت به شماره حسابی که به نام خریدار نیست و یا با ان خرید انجام نشده است وجود ندارد.

در صورت ارسال پیامک های مشکوک به کلاهبرداری و یا مغایر با قوانین فوق پنل شما بلاک شده و مدارک جدیدی از شما درخواست خواهد شد. و در صورت ارسال مدارک شارژ موجود در اکانت شما فقط به حسابی به نام شخص خریدار پنل باز پرداخت میشود.

رعایت موارد امنیتی:
۱- بهترین مکان برای نگه داری از رمز عبور ذهن شما می باشد، لطفا این مسئله را جدی بگیرید!
۲- رمز عبور خود را هر ۳۰ روز یک بار تغییر دهید.
۳- از افشا کردن رمز عبور خود اکیدا خودداری کنید. رمز عبور خود را یک عبارت ساده (مانند: تاریخ تولد، شماره شناسنامه یا کد ملی، شماره تلفن یا موبایل و …) قرار ندهید و حتما در انتخاب رمز عبور، به طور همزمان از اعداد و حروف و کاراکتر های گوناگون استفاده کنید.
۴- استفاده از مرورگر اینترنت اکسپلورر(IE) به طور کلی دارای نکات امنیتی بسیاری می باشد. در صورت استفاده از این مرورگر، پیامک های ارسالی چندین بار ارسال می شود و موارد مالی بسیاری برای شما به وجود می آید، لطفا تحت هیچ شرایطی از این مرورگر استفاده نکنید.
۵- پس از اتمام کار با سامانه، حتما از طریق گزینه خروج، به صورت کامل از سامانه خارج شوید.
۶- در بخش خدمات هوشمند و در قسمت هشدار دهنده، می توانید گزینه اعلام ورود را انتخاب نمایید.

———————————-

نکات مورد توجه نمایندگان: 
۱- تمامی کاربران خود را با تماس تلفنی و دریافت مدارک شناسایی کنید.
۲- مانیتور کردن پیامک های ارسالی و توجیه کاربران، از وظایف مهم نمایندگان می باشد.

———————————-

پذیرش موارد فوق در هنگام ثبت نام و رعایت آن در هنگام استفاده از سامانه بر تمام کاربران و نمایندگان ضروري می باشد و در صورت عدم رعایت آن، تمامي مسئوليت متوجه خود فرد خواهد بود.

امکان بروزرسانی قوانین فوق وجود دارد و کاربران ملزم به رعایت قوانین جدید خواهند بود.

  گواهی نامه ها